CYBER MONDAY trwa u nas przez cały czarny tydzień! Dla pierwszych 5 firm, które się zgłoszą między 21-28 listopada przeprowadzimy „Stage Review” od ręki - Quality Austria Polska
06. lis 2022

Oferta specjalna na Cyber Monday (we współpracy z CIS Polska)

CYBER MONDAY trwa u nas przez cały czarny tydzień! Dla pierwszych 5 firm, które się zgłoszą między 21-28 listopada przeprowadzimy „Stage Review” od ręki

Okazja (teoretycznie) dedykowana branży technologicznej. To jednak wcale nie oznacza, że inne biznesy nie mogą z tego dnia skorzystać. Wręcz przeciwnie! Wiele firm, również takich jak jednostki certyfikujące rozbudowuje swoje działania i wkracza w świat czarnych propozycji. CIS Polska wie doskonale, jak świetną okazją jest Cyber Monday do promowania marki i zdobycia nowych klientów. W związku z tym dniem, który jest tylko raz w roku włączyliśmy kreatywność i zaplanowaliśmy kampanię marketingową na Cyber Monday. Zdarza się, że klienci nie podejmują decyzji zakupowych od razu. Nic straconego, przygotuj się na fenomenalną ofertę specjalną! Zarówno na tych niezdecydowanych jak i spóźnialskich znaleźliśmy metodę.

Oferta specjalna na Cyber Monday

Cyber Monday! GOTOWY NA AUDIT (RE)CERTYFIKACYJNY ISO 27001
CZY OCENĘ TISAX®?

Jesteś na początku wspinaczki po trofeum? 3, 2, 1 ZACZYNAMY CYBER MONDAY
Dla pierwszych 5 firm, które zgłoszą się w czarnym tygodniu 21-28 listopada przeprowadzimy STAGE REVIEW tzw. przegląd wstępny OD RĘKI

Użyj poniższego hasła w wiadomości do nas
HASŁO: BLACKSTAGEREVIEW

Naszą limitowaną propozycją na Cyber Monday jest „CIS-Stage Review” – niezawodne narzędzie, którego zadaniem jest dokonanie przeglądu przydatności i wydajności wdrożonych elementów w trakcie trwania projektu. Choć dobrowolny, na pewno Stage Review (tzw. przegląd wstępny) pomoże Tobie i Twojej organizacji przygotować się do auditu certyfikacyjnego lub recertyfikacyjnego. Nasza oferta specjalna na Cyber Monday dotyczy właśnie tego rodzaju auditu – Stage Review w zakresie standardu ISO 27001 oraz oceny TISAX® (przeglądu bezpieczeństwa informacji w przemyśle motoryzacyjnym).
Ale tylko dla pierwszych 5 firm, które się zgłoszą w czarnym tygodniu wykonamy Stage Review w ciągu krótkiego terminu od daty zgłoszenia. To Ty decydujesz, kiedy dokładnie nasz auditor przeprowadzi audit Twojej firmy.

Stage Review – korzyści dla organizacji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/ aś się, na jakim poziomie jest wdrożony system zarządzania, a które ważne aspekty można poprawić? Dla firm, które są w trakcie procesu wdrożenia wymagań ISO/IEC 27001, przegląd wstępny Stage Review jest ważnym kamieniem milowym na drodze do sukcesu. Podobnie gdy chodzi o ocenę TISAX® w branży motoryzacyjnej. Ale ogólnie rzecz biorąc, to potężne narzędzie zapewnia doskonałą analizę porównawczą jakości wdrożonego systemu zarządzania – z jego politykami, procesami, wskaźnikami wydajności i środkami zgodnymi z wymaganiami normy. Jako dobrowolny przegląd wstępny, CIS-Stage Review dostarcza informacji na temat stanu systemu zarządzania i pokazuje mocne i słabe strony, a także możliwości poprawy w sposób szczegółowy.

Stage Review – to początek Twojej wspinaczki

CIS Polska wspiera organizacje na drodze do certyfikacji. Otrzymujesz szeroki zakres usług certyfikacyjnych z jednego źródła. CIS Certification & Information Security Services GmbH jest akredytowana przez Federalne Ministerstwo ds. Cyfryzacji i Gospodarki w Austrii jako niezależna jednostka certyfikująca, a zatem podlega ścisłym wytycznym.
Twoi klienci ufają naszym certyfikatom. Jako uznana jednostka certyfikująca, CIS - Certification & Information Security GmbH specjalizuje się w bezpieczeństwie informacji, a także ochronie danych, przetwarzaniu w chmurze, usługach IT, centrum danych oraz zarządzaniu ciągłością działania.
Tutaj możesz przekonać się krok po kroku, na czym polega cały proces certyfikacji.

Krótko o poszczególnych etapach drabiny certyfikacyjnej:

1. INFORMACJE
Wstępna rozmowa z CIS dostarcza szczegółów na temat procesu certyfikacji. Kolejno następuje rejestracja i planowanie projektu.
2. ANALIZA (bez udziału CIS)
Ocena indywidualnych wymagań i ocena istniejących środków zgodnie z ISO 27001 i/lub ISO 20000 w firmie. CIS jako niezależna jednostka certyfikująca nie jest zaangażowana.
3. WDROŻENIE (bez udziału CIS)
Ustanowienie środków zgodnie z wymaganiami określonymi w normie szczegółowej. CIS jako niezależna jednostka certyfikująca nie jest zaangażowana.
4. CIS-STAGE-REVIEW (dobrowolny przegląd wstępny)
Na życzenie klienta, CIS dokona przeglądu przydatności i wydajności wdrożonych elementów w trakcie trwania projektu.
5. CIS-SYSTEM-&-RISK-REVIEW
CIS dokonuje przeglądu interpretacji wymagań stawianych przez normę, a także dokumentacji. Niedociągnięcia i możliwości poprawy zostaną przedstawione w zwięzłym raporcie. Ten wstępny przegląd stanowi podstawę do auditu certyfikacyjnego.
6. CIS-AUDIT CERTYFIKACYJNY
Auditor CIS dokonuje przeglądu systemu zarządzania, wykonując wiele próbek na wszystkich poziomach organizacji. Raport z auditu wskazuje możliwości poprawy.
7. CIS-LICENCJA („Certificate Issuance & Right to Use Licence”)
Uzyskując „Certificate Issuance & Right to Use Licence”, otrzymujesz certyfikat CIS, który sprawia, że jakość ISMS (ang. Information Security Management System, czyli SZBI – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji) i / lub ITSMS jest widoczna nawet dla Twoich klientów.
8. CIS-AUDIT-NADZORU
Auditor CIS podczas auditu nadzoru, który jest przeprowadzany raz w roku, dokonuje przeglądu skuteczności ogólnego systemu zarządzania, a także ciągłego doskonalenia.
9. CIS-AUDIT RECERTYFIKACYJNY
Po 3 latach certyfikat, który wygasł, może zostać odnowiony.

CIS-Stage Review obejmuje następujące kroki operacyjne:

  • Planowanie auditu: gwarantuje ekonomicznie efektywną obsługę.
  • Procedura auditu: ocena ryzyka i mocnych lub słabych stron w firmie.
  • Raport z auditu: szczegółowy raport z analizą mocnych i słabych stron oraz możliwościami poprawy.

Stage Review – planowanie

Stage Review ilustruje stan wdrożonego systemu zarządzania. Zostanie przeprowadzony przez niezależnych auditorów CIS, a zatem jest odpowiedni do przeprowadzenia obiektywnej kontroli postępu projektu.
Co chcę jeszcze wiedzieć?

Stage Review – postępowanie

W celu dokonania analizy stanu faktycznego, konkretne ryzyka, które zależą od wielkości firmy i sektora, wdrożone procesy oraz środki organizacyjne zostaną ocenione i porównane z wymaganiami stawianymi przez ISO 27001 lub TISAX®.
Co jeszcze jest istotne?

Stage Review – raport

Rezultatem będzie raport z auditu, w którym ocenione zostaną mocne i słabe strony, a także konkretne możliwości poprawy.
Sprawdź koniecznie, ile kosztuje Stage Review oraz co zrobić, aby podejść do Cyber Monday.
3, 2, 1 Zaczynamy Cyber Monday!

Stage Review - ile będzie kosztować?

Jeżeli chodzi o koszty Stage Review w zakresie ISO 27001 oraz oceny TISAX®, to zależą one m.in. od takich parametrów jak:

  • wielkość firmy,
  • ilość stanowisk ICT (związanych z elektronicznym przetwarzaniem danych),
  • ilość lokalizacji objętych przeglądem wstępnym,
  • ilość serwerów, e-commerce itp.

Dane te klient podaje wypełniając specjalnie przygotowany formularz ofertowy.
Usługa Stage Review jest płatna, a cena jest uzależniona od powyższych parametrów.

Stage Review - co zrobić, aby podejść do Cyber Monday?

Po pierwsze, zgłoś swoje zainteresowanie ofertą specjalną* w czarnym tygodniu, tj. od 21 listopada 2022 do 28 listopada 2022, wypełniając formularz kontaktowy tutaj. Im szybciej, tym lepiej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pamiętaj użyć poniższego hasła w polu wiadomości: BLACKSTAGEREVIEW
Po drugie, po 28 listopada poinformujemy Cię o wyniku rywalizacji, czy Twoje zgłoszenie znajduje się w pierwszej piątce. Jeśli tak będzie, niezwłocznie rozpoczniemy formalną procedurę. Usługa Stage Review zostanie zrealizowana w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, tj. w możliwie krótkim terminie od Twojego zgłoszenia, jednak nie później niż do końca pierwszego kwartału 2023 roku.

*Oferta specjalna na Cyber Monday dotyczy usługi „CIS-Stage Review”, tzw. przeglądu wstępnego w zakresie jednego standardu ISO 27001 lub oceny TISAX®, w zależności od potrzeb Klienta.
Oferta specjalna ważna jest dla nowych i obecnych odbiorców, którzy zgłoszą się w terminie od 21 listopada 2022 do 28 listopada 2022 na hasło „BLACKSTAGEREVIEW”.
Oferta specjalna dotyczy limitowanej liczby zgłoszeń (tylko 5 firm, które jako pierwsze zgłoszą się za pomocą formularza kontaktu na stronie internetowej pod linkiem www.qualityaustria.com.pl/kontakt/).
Usługa Stage Review zostanie zrealizowana w dowolnie wybranym przez Klienta terminie, tj. w możliwie krótkim terminie od zgłoszenia, jednak nie później niż do końca pierwszego kwartału 2023 roku (do 31 marca 2023).
Oferta specjalna jest płatna, a cena za przeprowadzenie Stage Review jest uzależniona od następujących parametrów: wielkości firmy, ilości stanowisk ICT (związanych z elektronicznym przetwarzaniem danych), ilości lokalizacji objętych przeglądem wstępnym, ilości serwerów, e-commerce itp.
Oferta specjalna nie łączy się z innymi ofertami i promocjami.

Twoja osoba do kontaktu

Zespół

Barbara Wróblewska

Koordynator ds. Certyfikacji i Szkoleń (CIS Cetification & Information Security Services Sp. z o.o.) Telefon:+48322162640 Komórka:+48516687791

08. sty 2024

Znakowanie żywności według przepisów prawa

A co w przypadku żywności nieopakowanej?

Dowiedz się więcej
18. gru 2023

Ustalanie parametrów konstrukcyjnych CL i CP w nowym wydaniu normy EN 15085-3:2023

Projektowanie przy spawaniu pojazdów szynowych

Dowiedz się więcej
29. lis 2023

Kolejna rewizja 4 przepisów IRIS i zmiany w zasadach certyfikacji

Audyt przejścia na nowy standard

Dowiedz się więcej
12. paź 2023

Food Fraud – zafałszowania żywności w łańcuchu dostaw, jak uniknąć zagrożenia?

Definicja i plan łagodzenia oszustw żywnościowych

Dowiedz się więcej
10. paź 2023

Przerywając łańcuch dostaw PEFC CoC “wypadasz z obiegu”

Kto znajduje się w łańcuchu dostaw? Oto kilka przykładów

Dowiedz się więcej
19. wrz 2023

Nowe wymagania FSSC 22000 wersja 6

Audyty aktualizacyjne od 1 kwietnia 2024 r.

Dowiedz się więcej
29. sie 2023

Auditor wewnętrzny – szkolenie. Czym się kierować przy wyborze?

6 praktycznych wskazówek dla każdego, jak wybrać wartościowe szkolenie

Dowiedz się więcej
28. lip 2023

Audit czy audyt – czyli spór o poprawną formę

Audit czy audyt – która forma jest poprawna?

Dowiedz się więcej
16. lip 2023

Zarządzanie alergenami w przestrzeni produkcyjnej

Alergeny to substancje w pokarmach pochodzenia roślinnego jak i zwierzęcego

Dowiedz się więcej
14. lip 2023

Jak skutecznie rozmawiać z auditowanym? Oto 8 wskazówek, które powinien znać każdy auditor ISO

Jak skutecznie rozmawiać z auditowaną osobą?

Dowiedz się więcej
04. lip 2023

Czy znasz ISO 38200:2018?

Zrównoważone pozyskiwanie drewna w sektorze B2B

Dowiedz się więcej

+48 32 226 60 07

Logowanie

Login

Czy utworzyłeś już Konto / profil Klienta?

Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?