BLACK FRIDAY trwa u nas cały tydzień! Oferty specjalna i promocyjna od 21 – 28 listopada w czarnym tygodniu - Quality Austria Polska
06. lis 2022

Oferty specjalna i promocyjna na Black Friday

BLACK FRIDAY trwa u nas cały tydzień! Oferty specjalna i promocyjna od 21 – 28 listopada w czarnym tygodniu

Jedno z najważniejszych świąt handlowych to Black Friday, obok którego nie sposób przejść obojętnie. W tym roku Quality Austria Polska przygotowała wielokanałową kampanię marketingową, aby z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować naszych Klientów i czytelników naszych wiadomości oraz wszystkich użytkowników Internetu, którzy wchodzą na naszą stronę internetową, żeby zapoznać się z nowościami i materiałami edukacyjnymi, o nadchodzących ofertach specjalnych i promocyjnych. Czy już zacząłeś odliczanie do Black Friday? Wszystko w Twoich rękach!

Oferta specjalna a oferta promocyjna

 • Oferta specjalna: Dla pierwszych 5 firm, które się zgłoszą w czarnym tygodniu przeprowadzimy „Short Audit” od ręki
 • Oferta promocyjna: -20 % na wszystkie szkolenia otwarte dostępne w naszym terminarzu Quality Austria Polska do końca 2022 roku

Oferta specjalna na Black Friday

Black Friday! GOTOWY NA AUDIT (RE)CERTYFIKACYJNY
ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001?

Jesteś na początku drogi? 3, 2, 1 ZACZYNAMY BLACK FRIDAY
Dla pierwszych 5 firm, które zgłoszą się w czarnym tygodniu 21-28 listopada przeprowadzimy SHORT AUDIT tzw. audit wstępny OD RĘKI

Użyj poniższego hasła w wiadomości do nas
HASŁO: BLACKSHORTAUDIT

Nasza limitowana propozycja dotyczy „Short Auditu” - narzędzia, którego zadaniem jest wsparcie organizacji w procesie wdrożenia Systemu Zarządzania i minimalizacji ryzyka, skrócenia czasu wdrożenia i w konsekwencji przygotowania do auditu certyfikacyjnego lub recertyfikacyjnego w zakresie norm ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001. Tylko dla pierwszych 5 firm, które się zgłoszą w czarnym tygodniu wykonamy Short Audit (tzw. audit wstępny) w ciągu krótkiego terminu od daty zgłoszenia. To Ty decydujesz, kiedy dokładnie nasz auditor przeprowadzi audit Twojej firmy.

Short Audit – korzyści dla organizacji

Short audit może pomóc w identyfikacji postępów we wdrażaniu systemu zarządzania w poszczególnych obszarach, funkcjach, procesach czy konkretnych wymaganiach normy lub regulacji. Celowość określonych specyfikacji i środków wykonawczych należy ocenić w odpowiednim czasie w celu zidentyfikowania błędnych interpretacji norm i przepisów, a tym samym zapobieżenia dodatkowym wydatkom/ kosztom.

Short Audit – to początek Twojej drogi

Quality Austria Polska wspiera organizacje na drodze do certyfikacji. Tutaj (PDF) można znaleźć więcej informacji na temat procesu certyfikacji.

Krótko o etapach:

 1. Informacja
  Przeczytaj normy i odpowiednią literaturę. Weź udział w naszych wydarzeniach informacyjnych i skorzystaj z naszej oferty na bezpłatne i osobiste spotkanie informacyjne. Informujemy o wymaganiach i typowej procedurze projektu certyfikacyjnego.
 2. Decyzja
  Decydujesz, który standard lub struktura jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni/a. Decydujesz, jak postępować i określasz harmonogram aż do uzyskania certyfikatu.
 3. Koncepcja
  Analizujesz wymagania normy i planujesz ich wdrożenie w swojej organizacji. Obejmuje to przeprojektowanie procesów i ich zakotwiczenie. Szkolisz pracowników i zapewniasz zaangażowanie na wszystkich poziomach.
 4. Short audit (opcjonalnie)
  Oceniamy postępy we wdrażaniu Twojego systemu zarządzania i dzięki temu możemy zidentyfikować braki lub błędne interpretacje. Pomaga to obniżyć koszty i zaoszczędzić czas w projekcie certyfikacji.
 5. Audit certyfikacyjny Faza 1
  Oceniamy dojrzałość Twojego systemu zarządzania i jego gotowość do certyfikacji.
 6. Audit certyfikacyjny Faza 2
  Auditujemy procesy i wymagania na podstawie losowych próbek w Twojej organizacji.
 7. Twój Certyfikat
  Jako poświadczenie zgodności otrzymujesz certyfikat qualityaustria. Pomyślna certyfikacja jest dowodem jakości, którą można komunikować wewnętrznie i zewnętrznie. Dzięki temu Twoje szanse na rynku i w przetargach mogą się zwiększyć.
 8. Ciągły rozwój i doskonalenie systemu
  Jako certyfikowana organizacja stale rozwijasz swój system zarządzania, aby mógł być dostosowany do Twojej orientacji strategicznej i wspierać Twój sukces biznesowy.

Short Audit – planowanie

Podczas planowania Short Auditu ustalimy termin auditu z Klientem. Zdefiniujemy zakres auditu (co może stanowić korzyść dla Klienta). Zakres Short Auditu jest generalnie określany przez Klienta. Istnieje zarówno możliwość auditowania poszczególnych procesów/ elementów ISO, jak i poszczególnych obszarów firmy lub tylko jej części. Short Audit jest możliwy zarówno przed, jak i po 1. etapie auditu certyfikacyjnego. Nasz auditor będzie działać w taki sposób, aby zakres lub intensywność auditu przyniosły firmie maksymalne korzyści.

Short Audit – postępowanie

Poprzez stopniową ocenę indywidualnych wymagań i/lub konkretnych obszarów firmy zapewnione zostanie bieżące i konkretne wsparcie w zakresie badania postępów projektu i przyspieszenia rozwoju systemu w celu:

 • oceny przydatności postanowień i wdrożeń dokonanych na wczesnym etapie,
 • ustalenia błędnej interpretacji standardu i uniknięcia dodatkowej pracy i kosztów w tym zakresie.

Na koniec auditu nasz auditor wyjaśni, czy wymagane są dodatkowe audity.

Short Audit – raport

Raport z przeprowadzonego Short Auditu będzie składać się z następujących minimum elementów:

 • firma/osoba kontaktowa,
 • zakres auditu (elementy, obszary, dokumentacja itp.),
 • krótka ocena procesów/ modułów (dla odpowiedniego obszaru, w razie potrzeby),
 • dalsza procedura (np. następny termin Short Auditu).

Short Audit - ile kosztuje?

Na podstawie zebranych danych dokonuje się oszacowania wymaganego czasu auditu na podstawie specyfikacji międzynarodowych. Aspekty mające wpływ na czas trwania auditu (wymagania normatywu czasu pracy na miejscu) są następujące:

 • wielkość organizacji wyrażona stanem zatrudnienia i zmianowością pracy oraz liczbą lokalizacji poddanych auditowi,
 • złożoność systemu i stopień jego integracji,
 • specyfika obszaru poddanego certyfikacji,
 • czy wszystkie elementy systemu mają zastosowanie, np. projektowanie wyrobu lub usługi,
 • „dojrzałość” systemu.

Usługa Short Audit jest płatna, a cena jest uzależniona od powyższych parametrów.

Fakturę za usługę „Short Auditu” Quality Austria Polska wystawi niezwłocznie (maks. 14 dni) po wykonaniu usługi. Data wystawienia faktury i wykonania usługi musi odnosić się do tego samego miesiąca (wraz z kartą danych podstawowych Klienta i listą kontrolną, jeśli jest wymagana) zgodnie z zasadami opłat.

Short Audit - co zrobić, aby przygotować się na Black Friday?

Po pierwsze, zgłoś swoje zainteresowanie ofertą specjalną* w czarnym tygodniu, tj. od 21 listopada 2022 do 28 listopada 2022, wypełniając formularz kontaktowy tutaj. Im szybciej, tym lepiej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pamiętaj użyć poniższego hasła w polu wiadomości: BLACKSHORTAUDIT
Po drugie, po 28 listopada poinformujemy Cię o wyniku rywalizacji, czy Twoje zgłoszenie znajduje się w pierwszej piątce. Jeśli tak będzie, niezwłocznie rozpoczniemy formalną procedurę. Usługa Short Audit zostanie zrealizowana w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, tj. w możliwie krótkim terminie od Twojego zgłoszenia, jednak nie później niż do końca pierwszego kwartału 2023 roku.

*Oferta specjalna na Black Friday dotyczy usługi „Short Audit”, tzw. auditu wstępnego w zakresie trzech standardów: ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001, w zależności od potrzeb Klienta.
Oferta specjalna ważna jest dla nowych i obecnych odbiorców, którzy zgłoszą się w terminie od 21 listopada 2022 do 28 listopada 2022 na hasło „BLACKSHORTAUDIT”.
Oferta specjalna dotyczy limitowanej liczby zgłoszeń (tylko 5 firm, które jako pierwsze zgłoszą się za pomocą formularza kontaktu na stronie internetowej pod linkiem www.qualityaustria.com.pl/kontakt/).
Usługa Short Audit zostanie zrealizowana w dowolnie wybranym przez Klienta terminie, tj. w możliwie krótkim terminie od zgłoszenia, jednak nie później niż do końca pierwszego kwartału 2023 roku (do 31 marca 2023).
Oferta specjalna jest płatna, a cena za przeprowadzenie Short Auditu jest uzależniona od następujących parametrów: wielkości organizacji wyrażonej stanem zatrudnienia i zmianowością pracy oraz liczbą lokalizacji poddanych auditowi, złożoności systemu i stopnia jego integracji, specyfiki obszaru poddanego certyfikacji, czy wszystkie elementy systemu mają zastosowanie, np. projektowanie wyrobu lub usługi oraz „dojrzałości” systemu.
Oferta specjalna nie łączy się z innymi ofertami i promocjami.

Oferta promocyjna na Black Friday

Black Friday! Kup WSZYSTKIE SZKOLENIA OTWARTE 20% taniej
3, 2, 1 ZACZYNAMY BLACK FRIDAY

-20 % absolutnie na wszystkie szkolenia otwarte dostępne w naszym terminarzu Quality Austria Polska do końca 2022 roku
Kup dowolne szkolenie w naszym sklepie internetowym w czarnym tygodniu 21-28 listopada w cenie promocyjnej

SPRAWDŹ TERMINY I CENY!

Szkolenia otwarte – co zrobić, aby nie przegapić Black Friday?

W czarnym tygodniu, tj. od 21 listopada 2022 do 28 listopada 2022 wejdź na stronę naszych szkoleń otwartych tutaj i wybierz szkolenie lub kilka szkoleń, które Cię interesuje/ą spośród dostępnych w sklepie internetowym. W tym czasie zakup szkoleń będzie możliwy po promocyjnej cenie – 20% od ceny regularnej brutto.
Z Regulaminem sklepu internetowego zapoznasz się na stronie Ogólnych Warunków Handlowych i warunków zakupu szkoleń w sklepie internetowym. Poznaj swoje prawa i obowiązki tutaj!

Aby dowiedzieć się więcej o dostępności naszych szkoleń Quality Austria Polska do końca 2022 roku prosimy o kontakt z Panią Barbarą Guzik:
Telefon: +48 32 226 60 07, Adres e-mail: barbara.guzik@qualityaustria.com.pl

Twoja osoba do kontaktu

Nie znaleziono posta z aktualnymi ustawieniami siatki. Powinieneś sprawdzić, czy masz posty w aktualnie wybranych typach postów i czy filtr metakluczy nie jest zbyt restrykcyjny.

08. sty 2024

Znakowanie żywności według przepisów prawa

A co w przypadku żywności nieopakowanej?

Dowiedz się więcej
18. gru 2023

Ustalanie parametrów konstrukcyjnych CL i CP w nowym wydaniu normy EN 15085-3:2023

Projektowanie przy spawaniu pojazdów szynowych

Dowiedz się więcej
29. lis 2023

Kolejna rewizja 4 przepisów IRIS i zmiany w zasadach certyfikacji

Audyt przejścia na nowy standard

Dowiedz się więcej
12. paź 2023

Food Fraud – zafałszowania żywności w łańcuchu dostaw, jak uniknąć zagrożenia?

Definicja i plan łagodzenia oszustw żywnościowych

Dowiedz się więcej
10. paź 2023

Przerywając łańcuch dostaw PEFC CoC “wypadasz z obiegu”

Kto znajduje się w łańcuchu dostaw? Oto kilka przykładów

Dowiedz się więcej
19. wrz 2023

Nowe wymagania FSSC 22000 wersja 6

Audyty aktualizacyjne od 1 kwietnia 2024 r.

Dowiedz się więcej
29. sie 2023

Auditor wewnętrzny – szkolenie. Czym się kierować przy wyborze?

6 praktycznych wskazówek dla każdego, jak wybrać wartościowe szkolenie

Dowiedz się więcej
28. lip 2023

Audit czy audyt – czyli spór o poprawną formę

Audit czy audyt – która forma jest poprawna?

Dowiedz się więcej
16. lip 2023

Zarządzanie alergenami w przestrzeni produkcyjnej

Alergeny to substancje w pokarmach pochodzenia roślinnego jak i zwierzęcego

Dowiedz się więcej
14. lip 2023

Jak skutecznie rozmawiać z auditowanym? Oto 8 wskazówek, które powinien znać każdy auditor ISO

Jak skutecznie rozmawiać z auditowaną osobą?

Dowiedz się więcej
04. lip 2023

Czy znasz ISO 38200:2018?

Zrównoważone pozyskiwanie drewna w sektorze B2B

Dowiedz się więcej

+48 32 226 60 07

Logowanie

Login

Czy utworzyłeś już Konto / profil Klienta?

Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?