FAQ - Quality Austria Polska

Często zadawane pytania

Pytania

Ogólne

Jak Quality Austria - Polska Sp. z o.o. postępuje z danymi osobowymi?

Quality Austria - Polska Sp. z o.o. przywiązuje wagę do ochrony Twoich danych i oczywiście nie przekazuje danych stronom trzecim. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób mogę się wywiązać z obowiązku zgłaszania poważnych wypadków i incydentów podlegających obowiązkowi zgłoszenia?

Wszystkie firmy certyfikowane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa pracy muszą zgłaszać poważne wypadki, incydenty i poważne naruszenia prawa podlegające zgłoszeniu. Aby otrzymać powiadomienie, wyślij ten wypełniony dokument na ten adres e-mail. Quality Austria - Polska Sp. z o.o. oceni przedłożone informacje i zdecyduje o dalszym sposobie działania (brak konieczności działania, specjalny audit, cofnięcie certyfikatu) na podstawie analizy ryzyka.

Mam pytania dotyczące oferty / certyfikacji lub szkolenia. Kogo mogę zapytać?

Na naszej stronie internetowej w menu „Produkty” i odpowiednich obszarach produktów znajdziesz również odpowiedzialne osoby do kontaktu z ich adresem e-mail po prawej stronie. Jeśli masz już osobę do kontaktu, np. auditora, ta osoba chętnie Ci pomoże. Jeśli potrzebujesz wsparcia, który produkt / usługa byłaby dla Ciebie odpowiednia lub jeśli masz pytania branżowe, jesteśmy dostępni.

Jak mogę zapisać się lub zrezygnować z subskrypcji newslettera?

Aby się zapisać, możesz skorzystać z formularza rejestracyjnego na dole każdej strony.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, możesz to zrobić bezpośrednio w otrzymanym newsletterze, klikając przycisk „anuluj subskrypcję” (poniżej obszaru pobierania) lub wysłać wiadomość e-mail do naszego zespołu marketingu.

Mam kilku pracowników, którzy potrzebują szkolenia. Czy organizujecie szkolenia wewnątrz organizacji na miejscu?

Wszystkie kursy, seminaria i szkolenia odświeżające wiedzę mogą być oferowane jako szkolenia zamknięte w siedzibie Klienta. Ponadto zindywidualizowane rozwiązania szkoleniowe mogą być przygotowane zgodnie z Twoimi potrzebami i aktualnymi problemami. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym zespołem szkoleniowym.

Czym jest prawo użytkowania qualityaustria?

Prawo użytkowania dowodu zgodności i znaku qualityaustria obejmuje:

  • pierwsze wydanie certyfikatów lub certyfikatów zgodności qualityaustria
  • 12-miesięczne prawo do używania certyfikatu zgodności i znaku zgodności w celach biznesowych, w szczególności w celu reklamy i budowania zaufania partnerów biznesowych i społeczeństwa
  • bezpłatne wydanie Certyfikatu IQNet (tylko z zatwierdzonymi standardami)
Prawo do korzystania z certyfikatu (certyfikatów) qualityaustria, jak również znaku certyfikacji qualityaustria jest uregulowane w naszych ogólnych warunkach, punkt XIII „Prawa i obowiązki posiadaczy certyfikatu qualityaustria i znaku certyfikacyjnego”. Więcej informacji można znaleźć tutaj. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z Panią Claudią Bienioszek.

Szkolenia online / wirtualne - jak działają i czego potrzebuję?
Przeczytaj tutaj  ogólne informacje na temat szkoleń, które odbywają się online.

Przegląd naszych grup produktów można znaleźć tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Quality Austria, przejdź do strony firmy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

+48 32 226 60 07

Logowanie

Login

Czy utworzyłeś już Konto / profil Klienta?

Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?