Sieć międzynarodowa - Quality Austria Polska

Szeroka współpraca

Sieć międzynarodowa

Dzięki zespołowi ponad 1000 auditorów, trenerów, asesorów i ekspertów Quality Austria zapewnia pomyślne wdrożenie norm oraz know-how przemysłowego i produktowego w organizacjach i robi to na wyjątkowo wysokim poziomie praktycznych treści i trafności.

  • Posiadamy szeroką sieć kompetencji (dogłębna wiedza na temat sektora, produktów i metod oraz szeroki zasób doświadczenia)
  • Wpływamy na trendy, interpretujemy innowacje i wymagania jutrzejszego świata oraz pracujemy w organach działających na poziomie międzynarodowym

Nasza dewiza: Systematyczne budowanie kompetencji i skoncentrowany proces wymiany w celu ciągłego, dalszego rozwoju usług qualityaustria.

Trenuj dla swojego sukcesu

Międzynarodowy program szkoleniowy

Oferujemy różnorodne programy szkoleniowe, certyfikację osób i kursy online w różnych dziedzinach. Kursy szkoleniowe zawarte w niniejszej broszurze są oferowane w języku angielskim jako szkolenia zamknięte na żądanie, a częściowo jako szkolenia otwarte za pośrednictwem wybranych partnerów.

Dookoła świata

Współpraca międzynarodowa i partnerzy

Quality Austria współpracuje z około 50 organizacjami partnerskimi i członkowskimi na całym świecie.

Quality Austria jest połączona w sieć w całej Austrii z wybitnymi partnerami, takimi jak CIS, AMA, ON i klastrami przemysłowymi w krajach związkowych Górnej Austrii, Dolnej Austrii i Wiednia. Bliskie relacje z organizacjami partnerskimi IQNet, EOQ, IPC, EFQM VDA-QMC i IATF zapewniają wzajemną wymianę najnowszego i specyficznego dla branży globalnego know-how.

Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie Ci pomożemy!

Napisz do nas!

+48 32 226 60 07

Logowanie

Login

Czy utworzyłeś już Konto / profil Klienta?

Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?