Projekty UE - Quality Austria Polska

Generowanie wiedzy i transfer wiedzy

Projekty finansowane przez UE z udziałem qualityaustria

Celem udziału qualityaustria w międzynarodowych projektach finansowanych przez UE jest generowanie wiedzy i transfer wiedzy do naszych klientów!

W naszym newsletterze, qualityaustria TIMES, informujemy Cię o nowych projektach. Nie przegap żadnych wiadomości i zapisz się teraz!

Nowe projekty

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, qualityaustria TIMES i nigdy nie przegap nowego projektu.

Przegląd

Zrealizowane projekty

Quality Austria uczestniczyła w następujących czterech projektach w latach 2013-2015:

QUALIMED-Umiejętności w zakresie zarządzania jakością w opiece zdrowotnej na poziomie europejskim
Cel projektu: Opracowanie zharmonizowanego przez EOQ cyklu kursów pod nazwą „Zarządzanie jakością w opiece zdrowotnej” w Rumunii.
Do projektu
Q&VET- Poszerzanie wiedzy w „duchu” jakości kształcenia i szkolenia zawodowego
Cel projektu: Opracowanie wytycznych dla kierowników instytucji edukacyjnych i dokształcających na temat „Promocji świadomości jakości w edukacji i dalszej edukacji” w sześciu językach
Do projektu
ICo-op Współpraca przemysłowa i kreatywna edukacja inżynierska oparte na zdalnej inżynierii i wirtualnym oprzyrządowaniu
Cel projektu: Wzmocnienie partnerstwa między uniwersytetami i firmami w Armenii, Gruzji i na Ukrainie poprzez modernizację edukacji inżynierskiej.
Do projektu
GameHub
Cel projektu: Budując symbiotyczną współpracę między uniwersytetami a branżą gier cyfrowych, projekt GameHub wspiera inwestycje ludzkie w powstający ukraiński sektor it.
Do projektu

Dlaczego Quality Austria?

Quality Austria jest Kompetentnym Partnerem w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Jesteśmy specjalistami we wszystkich kwestiach związanych z jakością i certyfikacją zarówno w Austrii, jak i Polsce. Dzięki naszemu holistycznemu podejściu postrzegamy „jakość” jako zintegrowaną koncepcję. Jako organizacja działająca na arenie międzynarodowej towarzyszymy naszym Klientom w blisko 30 krajach. Certyfikacja jest dla nas sposobem wspierania firm w osiąganiu ich celów i spełnianiu różnorodnych wymagań. Naszym głównym celem jest certyfikacja systemów i produktów, szkolenia i certyfikacja osób, nagradzanie najlepszych firm w Austrii i wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni oraz organizowanie wydarzeń biznesowych w ciekawej formule hybrydowej.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie Ci pomożemy!

Napisz do nas!

+48 32 226 60 07

Logowanie

Login

Czy utworzyłeś już Konto / profil Klienta?

Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?