W jaki sposób przeprowadzić audit w trybie online

O SZKOLENIU

Realizacja auditów wewnętrznych to jeden z elementów systemów zarządzania, który pozwala w sprawności utrzymać zgodność z standardem, ale i wskazywać elementy do doskonalenia czy rozwoju organizacji. W obecnej sytuacji wpływu SRAS-CoV-2 i ograniczonych możliwości kontaktu, prowadzenie auditów stanowi swojego rodzaju problem. Wykorzystanie auditu online pozwoli w firmie na prowadzenie auditów pomimo zagrożeń zewnętrznych. To rozwiązania wymaga jednak przygotowania auditorów i auditowanych i podniesienia poziomu kompetencji. W tym celu opracowany został program szkolenia z elementami praktyki w audicie online.

Czas trwania szkolenia: 1 dzień / 6 godzin

Dokument potwierdzający:

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Omówienie zagadnień i problematyki związanej z prowadzeniem auditu w trybie zdalnym – online. Zwrócenie uwagi na przygotowanie techniczne i przygotowanie na możliwe wystąpienia zagrożeń dla wykonalności auditu.

  • zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat metodyki pracy auditora
szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

KOMU UDZIAŁ W SZKOLENIU MOŻE SIĘ PRZYDAĆ:

  • Auditorzy systemów zarządzania, którzy chcą uzyskać lub podnieść poziom kompetencji w zakresie prowadzenia auditów w trybie online.

  1. Planowanie auditu zdalnego - jak uwzględniać specyfikę auditu zdalnego na etapie planowania,
  2. Proces auditu zdalnego - jakie występują ryzyka w trakcie jego planowania i realizacji,
  3. Ocena wykonalności audytu
  4. Środowisko teleinformatyczne - platformy komunikacji, przesył danych, środki audio - wideo,
  5. Zasady komunikacji w trakcie auditu - czyli jak dbać o kulturę wypowiedzi
  6. Udokumentowane informacje w audycie zdalnym (zbieranie dowodów auditowych, zapisy auditora, dokumentacja poauditowa), procesowe

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

+43 732 34 23 22