Wymagania standardu IFS wersja 7 (szkolenie online).

O SZKOLENIU

Jeśli chcesz dostarczać lub już dostarczasz swoje produkty do sieci handlowych, doskonale zdajesz sobie sprawę, że bez spełnienia rygorystycznych wymagań związanych z bezpieczeństwem żywności, a zwłaszcza bez certyfikatu IFS, możesz mieć poważny problem we współpracy z daną siecią. Aby zapobiec takiej sytuacji, przygotowaliśmy dla Ciebie to szkolenie. Możesz w nim uczestniczyć bez względu na to gdzie będziesz, bo szkolenie jest organizowanie w formie online. Podczas szkolenia, uczestnicy zapoznają się ze specyficznymi wymaganiami najnowszej wersji standardu IFS wersja 7, ale nie tylko od strony praktycznej, bowiem dzięki analizie konkretnych przypadków, zdobędziesz praktyczną wiedzę związaną zarówno ze standardem, ale także, jak przygotować się do certyfikacji. To właśnie wyróżnia nasze szkolenia: Praktyczne podejście do zagadnienia, co powinno zagwarantować gruntowne poznanie tematu nie tylko od strony teoretycznej, ale przede wszystkim w praktyce.

Czas trwania szkolenia: 2 dni / 16 godzin (2 x po 8 godzin) Początek szkolenia w dniu 18.03: godzina 09.00. Początek szkolenia w dniu 19.03: godzina 09.00.

Dokument potwierdzający:

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz najnowszych aktualizacji w zakresie wymagań standardu IFS wersja 7.

szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

Pracownicy odpowiedzialni za wdrożenie i utrzymanie systemu w zgodności ze standardem IFS.

  1. Wprowadzenie do standardu IFS v 7,
  2. Planowanie przejścia na standard IFS Food wersja 7
  3. Zmiany w strukturze protokołu audytu
  4. Liczba punktów (Knock out) i drobne modyfikacje

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

+43 732 34 23 22