Zmiany w wymaganiach standardu FSSC 22000 w wyd. 5 (szkolenie online).

O SZKOLENIU

Bezpieczeństwo żywności jest priorytetem samym w sobie. Bez spełnienia rygorystycznych wymagań z tym związanych, narażasz się na niebezpieczeństwo braku akceptacji Twoich produktów przez Twoich klientów. Aby zapobiec takiej sytuacji, przygotowaliśmy dla Ciebie to szkolenie. Możesz w nim uczestniczyć bez względu na to gdzie będziesz, bo szkolenie jest organizowanie w formie online. Zaplanowaliśmy je na dwa dni, uważamy, że taka forma szkolenia jest znacznie bardziej komfortowa i efektywna w dwóch blokach po 4 godziny każdy (09.00 - 13.00). Podczas szkolenia, uczestnicy zapoznają się ze specyficznymi wymaganiami standardu FSSC 22000 w wyd. 5. Co ważne, w naszych szkoleniach stawiamy na praktyczne podejście do zagadnienia, co powinno zagwarantować gruntowne poznanie tematu nie tylko od strony teoretycznej.

Czas trwania szkolenia: 2 dni / 8 godzin (2 x po 4 godziny) Początek szkolenia w dniu 18.02: godzina 09.00. Początek szkolenia w dniu 19.02: godzina 09.00.

Dokument potwierdzający:

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz najnowszych aktualizacji w zakresie wymagań standardu FSSC 22000 w wyd. 5.

szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

Pracownicy odpowiedzialni za wdrożenie i utrzymanie systemu w zgodności ze standardem FSSC 22000.

  1. Określanie czynników zewnętrznych i wewnętrznych i ich wpływ na osiąganie zamierzonych wyników firmy
  2. Myślenie oparte na ryzyku podstawą zarządzania systemem
  3. Zasady cyklu PDCA - Planuj-Wykonaj-Sprawdź-Działaj
  4. Zasady HACCP - System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności
  5. Wyjaśnienie kluczowych pojęć normy: Krytyczne punkty kontrolne (CCP), operacyjne programy wstępne (OPRP) i programy wstępne (PRP)
  6. Wymagania strukturalne normy ISO 22000:2018
  7. Wymagania programów wstępnych PRP
  8. Wymagania dodatkowe Standardu FSSC 22000
  9. Audyt wewnętrzny podstawą weryfikacji normy

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

+43 732 34 23 22