Kultura bezpieczeństwa żywności w przedsiębiorstwie. Plan jej rozwoju i doskonalenia.

O SZKOLENIU

Bezpieczeństwo żywności nie polega na jednostkowym lub wybiórczym podejściu do tego zagadnienia. Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem żywności wiesz, że sprawa bezpieczeństwa to całościowe podejście zarówno do procesu produkcji, czy dystrybucji. To cały zbiór zasad, zachowań i sposobu myślenia, który określany jest jako: Kultura Bezpieczeństwa Żywności. O tym chcemy porozmawiać z Tobą podczas naszego szkolenia online. Chcemy przedstawić Ci podstawowe zasady, jak sprawić, aby Twoje produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Przedstawimy Ci teoretyczne i praktyczne zasady. Dodatkowo, dzięki analizie konkretnych przypadków, zdobędziesz praktyczną wiedzę. To właśnie wyróżnia nasze szkolenia: Praktyczne podejście do zagadnienia, co powinno zagwarantować gruntowne poznanie tematu nie tylko od strony teoretycznej, ale przede wszystkim w praktyce.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin Początek szkolenia w dniu 09.03: godzina 09.00.

Dokument potwierdzający:

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz najnowszych zasad związanych z kompleksowym podejściem do bezpieczeństwa żywności.

szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

Pracownicy odpowiedzialni za wdrożenie i utrzymanie systemów bezpieczeństwa żywności.

  1. Bezpieczeństwo żywności i jego zagrożenia
  2. Istota kultury bezpieczeństwa żywności
  3. Rola kierownictwa firmy w określeniu i utrzymaniu kultury bezpieczeństwa żywności w przedsiębiorstwie
  4. Kształtowanie i wdrażanie kultury bezpieczeństwa żywności
  5. Określenie obszarów organizacji mających wpływ na bezpieczeństwo żywności
  6. Czynniki wpływające zachowania personelu w zakresie bezpieczeństwa żywności
  7. Jak zmierzyć i ocenić poziom kultury bezpieczeństwa żywności
  8. Opracowanie planu działań doskonalących kulturę bezpieczeństwa żywności i przegląd ich skuteczności

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

+43 732 34 23 22