Wymagania dla procesów zlecanych na zewnątrz - Zakupy w ujęciu IATF.

O SZKOLENIU

Zapraszamy na szkolenia w formule: Minimum Czasu, Maksimum Efektu. Nasze szkolenie prowadzone jest online. Istotą szkolenia jest, aby w przeciągu 3 godzin przekazać Ci maksymalnie dużo praktycznych informacji. Podczas 180 minut będziesz mieć możliwość poznania między innymi następujących zagadnień: Proces wyboru dostawców, zarządzanie dostawcami typu Directed Buy, audyty dostawców oraz specyficzne wymagania klientów i ich wpływ na proces zarządzania dostawcami. Atutem naszych szkoleń jest prowadzenie ich przez doświadczonych trenerów, którzy oprócz teorii podzielą się z wami swoimi rozległymi doświadczeniami z branży motoryzacyjnej. Dodatkowo, warsztatowa forma szkolenia zapewnia maksimum efektywności i konkretną dawkę wiedzy. Serdecznie zapraszamy.

Czas trwania szkolenia: 3 godziny Początek szkolenia: 13.00

Dokument potwierdzający:

Zaświadczenie o udziale w szkoleniu

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznego podejścia do procesów doboru, zarządzania i kontroli dostawców. A wszystko po to aby Twoja organizacja mogła oferować Klientom najwyższą jakość produktów.

szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

 • Auditorzy
 • Pełnomocnicy SZJ
 • Kadra kierownicza
 • Osoby realizujące wdrożenie SZJ
 • Osoby zajmujące się doskonaleniem SZJ
 • Pracownicy chcący poszerzyć swoją wiedzę

 1. Ogólne przedstawienie standardu IATF 16949.
 2. Proces wyboru dostawców.
 3. Zarządzanie dostawcami typu Directed BuyCo.
 4. Audyty dostawców.
 5. Typ oraz zakres kontroli nad dostawcami.
 6. Monitorowanie dostawców.
 7. Wymagania dla systemu zarządzania jakością dostawcy.
 8. Specyficzne wymagania klientów i ich wpływ na proces zarządzania dostawcami.

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

01.06.2021

online

300 zł + VAT

+43 732 34 23 22