Przegląd Zarządzania - Wytyczne (szkolenie online).

O SZKOLENIU

Zapraszamy na szkolenia w formule: Minimum Czasu, Maksimum Efektu. Nasze szkolenie prowadzone jest online. Istotą szkolenia jest aby w przeciągu 2 godzin przekazać Ci maksymalnie dużo praktycznych informacji. Podczas 120 minut będziesz mieć możliwość poznania: Jakie są podstawowe wymagania ISO9001 oraz IATF16949 w zakresie wykonywania Przeglądu Zarządzania, co stanowi wejście do Przeglądu i co musi z niego wynikać, dlaczego warto zrobić przegląd rzetelnie razem z Najwyższym Kierownictwem. Dodatkowo, będziesz miał możliwość skonsultowania swoich wątpliwości oraz poznasz sposoby na przygotowanie dokumentacji systemowej spełniającej powyższe wymagania. Atutem naszych szkoleń jest prowadzenie ich przez doświadczonych trenerów, którzy oprócz teorii podzielą się z wami swoimi rozległymi doświadczeniami z branży motoryzacyjnej. Dodatkowo, warsztatowa forma szkolenia zapewnia maksimum efektywności i konkretną dawkę wiedzy. Serdecznie zapraszamy.

Czas trwania szkolenia: 2 godziny Początek szkolenia: 13.00

Dokument potwierdzający:

Zaświadczenie o udziale w szkoleniu

szkolenie

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznego podejścia do aspektów rozwoju w branży motoryzacyjnej, a w szczególności do przybliżenia problematyki przeprowadzenia przeglądu zarządzania, który powinien być wykonywany cyklicznie.

szkolenie

ODBIORCY SZKOLEŃ

 • Auditorzy
 • Pełnomocnicy SZJ
 • Kadra kierownicza
 • Osoby realizujące wdrożenie SZJ
 • Osoby zajmujące się doskonaleniem SZJ
 • Pracownicy chcący poszerzyć swoją wiedzę

 1. Czym jest Przegląd Zarządzania i jaki jest jego cel?
 2. Jakie są wejścia do Przeglądu Zarządzania?
 3. Jakie są wyjścia z Przeglądu Zarządzania?
 4. Jak przygotować procesy organizacji, żeby spełniały wszystkie te oczekiwania?
 5. Jak spełnić te wymagania przy jak najmniejszym nakładzie pracy?

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którą reprezentują. Większość z nich jednocześnie współpracuje z nami w zakresie auditów. Dodatkowo, aby stale utrzymać wysoki poziom naszych szkoleń organizujemy dla nich wewnętrzne spotkania doskonalące, podczas których wymieniamy się nowościami, doświadczeniami oraz trenujemy techniki prowadzenia warsztatów w sposób praktyczny i zapadający w pamięć.

Dzięki temu, uczestnicy szkoleń oceniają nasze usługi średnio  na 9,5 z 10 możliwych punktów. Nasi Klienci doceniają głównie: warsztatową i ciekawą formę prowadzenia, praktyczne podejście oraz otwartość na dyskusje i angażujące ćwiczenia.

02.06.2021

online

200 zł + VAT

+43 732 34 23 22