QualityAustria

Oferty pracy w Quality Austria-Polska

Oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Account Specialist/Manager

Miejsce pracy: Mikołów

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności kontaktu z klientami oraz prowadzenia rozmów sprzedażowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania
  • umiejętności pracy zespołowej
  • praktycznej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • wiedza i szkolenia z zakresu norm ISO i certyfikacji będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług certyfikacyjnych i szkoleniowych
  • rozbudowa portfela klientów
  • zapewnienie najwyższego standardu usług
  • koordynacja projektów w relacjach z klientami i współpracownikami
  • zarządzanie budżetem projektów, analiza i optymalizacja kosztów
  • dbałość o terminowe raportowanie i rozliczanie projektów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy o współpracę
  • wynagrodzenie stałe oraz prowizję od sprzedaży
  • możliwość zdobycia doświadczenia na rynku międzynarodowym
  • wsparcie merytoryczne
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju i poszerzenia posiadanych kompetencji
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: office@qualityaustria.com.pl

lub pocztą na adres Quality Austria – Polska Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 14, 43-190 Mikołów

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria