QualityAustria

Korzyści dla klienta


DLACZEGO WYBRAĆ QUALITY AUSTRIA:
 

  • Ponad 28 000 referencji wystawionych we wszystkich branżach:

Ponad 28 000 przeprowadzonych certyfikacji, dokonanych weryfikacji i ocen systemów zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy w organizacjach działających w różnych obszarach i o różnej wielkości. Tak duża liczba jest gwarancją rozpoznawalności marki qualityaustria oraz zapewnia długoletnia współpracę oraz przekazywanie Państwa organizacji znaczącego know-how wynikającego z naszego doświadczenia.

  • Certyfikaty IQ Net:

Uznane i cenione na całym świecie. W Austrii takie certyfikaty mogą być wystawiane tylko i wyłącznie przez naszą organizacje Quality Austria, główną jednostkę certyfikacyjną w Austrii. Nie wszystkie jednostki certyfikacyjne na świecie maja możliwość wystawiania certyfikatów IQ Net.
Ważne!
Certyfikat IQ Net wystawiany jest bezpłatnie na życzenie klienta.

  • Międzynarodowa sieć:

Poprzez organizacje krajowe, regionalnych menadżerów, wyłącznych partnerów i różne kooperacje Quality Austria jest reprezentowana w Europie Zachodniej, Europie Wschodniej, Azji, Afryce Północnej, Ameryce Północnej i w Ameryce Południowej.

  • Pierwsza akredytowana jednostka:

ÖQS jako członek qualityaustria Tranings-, Zertifizierungs- und Begutachtungs GmbH uzyskała jako pierwsza organizacja akredytację nadaną przez Ministerstwo Gospodarki Austrii, przez VDA jak również przez British Retail Consortium i HDE Trade Service do przeprowadzania certyfikacji na zgodność z wymaganiami normy ISO 9000, ISO 14001, OHSAS, 18001, SCC*, SCC**, SCP, BS 8800, SA 8000, ISO 13485, KBA, VDA 6.1, VDA 6.2, VDA 6.4 jak również ISO/TS 16949, EN 9100, TL 9000, IFS, BRC, BRC-IoP i ISO 22000. Zwracamy szczególną uwagę na naszą akredytację nadaną nam przez Ministerstwo Gospodarki Austrii. Udzielanie akredytacji w Austrii jest ustawowo uregulowane a jej otrzymanie jest uważane za szczególnie trudne. qualityaustria jest również jednostką notyfikowaną w zakresie dyrektywy unijnej 2009/9/EG - Urządzenia linowe do przewozu osób.

  • Ponad:

500 Auditorów, Asesorów i Ekspertów, którzy wywodzą się z organizacji o różnej wielkości i działających w różnych obszarach.

  • Jako pierwsi informowani:

Pracownicy qualityaustria reprezentują naszą jednostkę we wszystkich odpowiednich gremiach normalizacyjnych (Technical Comittes), a przez to mogą jako współtwórcy informować o ew. trendach i nadchodzących zmianach.

  • Informacja internetowa:

informacje o certyfikowanych przez qualityaustria organizacjach opublikowane są na stronie internetowej http://www.qualityaustria.com. Na życzenie zostanie aktywowany link do strony domowej certyfikowanej organizacji.

  • Forum qualityaustria:

Z liczbą ok. 700 uczestników nie wliczając w to naszych klientów i VIP-ów reprezentujących gospodarkę i administracje rządową qualityaustria organizuje  imprezę, która zaliczana jest do największych wydarzeń Europy w temacie Systemy Zarządzania.Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria