QualityAustria

Sukces z jakością to nie slogan - to idea prowadzenia biznesu.

Sukces z jakością to nie slogan - to idea prowadzenia biznesu.

Logotyp Quality Austria-Polska Sukces z jakością

Sukces z jakością to nie slogan

- to idea prowadzenia biznesu. Najlepszym przykładem tej tezy jest organizacja, która jest certyfikowana przez quality austria.

Elproma Elektronika to firma powstała na gruncie polskim w 1992 roku. Działając na przestrzeni 22 lat firma ELPROMA dostarczyła na rynek polski ponad 50 milionów podzespołów elektronicznych dla telekomunikacji, elektroniki powszechnej, elektroniki profesjonalnej, przemysłu samochodowego, medycyny itd. Elproma należała do prekursorów dostaw wysokiej wysokiej jakości przełączników i była pierwszą (przez wiele lat jedyną) w Polsce firmą o takim profilu i specjalizacji. Prawdopodobnie nie ma producenta na rynku polskim, który nie skorzystałby z bogatej galanterii przełączników i przycisków jakie oferuje Elproma na rynku polskim. Do największych wdrożeń spółki zalicza się zaopatrzenie wiodących firm segmentu automotive z liderem rynku firmą Solaris - polskiem producencie autobusów, który wyposaża deski rozdzielcze autobusów w przyciski CARLING-TECHNOLOGIES (wcześniej CARLINGSWITCH). Przełączniki te odnajdą Państwo również na pulpitach czołowych marek: Volvo, Renault, Bova oraz producentów jachtów i łodzi motorowych (Jeanaeu, Galleon i inni).

 

Zachecamy do zapoznania się z ciekawym wywiadem z Panem Robertem Benderem,  Dyrektorem sprzedaży w firmie Elproma Elektronika.

 Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria