QualityAustria

Rewizja normy ISO 9001 z Quality Austria -Polska

Rewizja normy ISO 9001 z Quality Austria -Polska

Rewizja normy ISO 9001 z Quality Austria -Polska

Quality Austria – Polska realizuje dla Państwa na terenie  Polski szkolenia z zakresu nowej normy ISO 9001:2015. W przeciągu ostatnich tygodni przeprowadziliśmy szkolenia na terenie takich miast jak: Wrocław, Opole, Rzeszów, Warszawa, Tarnów, Mikołów, Bielsko – Biała. 

Zainteresowanie związane z rewizją normy ISO 9001 jest bardzo duże dlatego przygotowujemy dla Państwa kolejne seminaria poświęcone zmianom powyższej normy.

Zakres tematyczny seminarium obejmuje takie zagadnienia jak:

Rewizja – przegląd stanu obecnego

Zakres zmian

Nowe podejście - zrozumienie organizacji i jej kontekstu

Nowe podejście - zakres stosowania i możliwości wyłączeń - i co z tego wynika dla mojej organizacji

Nowe podejście - przywództwo

Nowe podejście - Podejście zorientowane na proces

Nowe podejście - ryzyko i planowanie

Nowe podejście - zarządzanie udokumentowaną informacją

Porównanie ISO 9001:2008 z  ISO 9001: 2015

 

Zakres tematyczny seminarium jest rozbudowany. Zależy nam bowiem żeby w pełni przygotować naszych Klientów do zmian związanych z rewizją normy. Uczestnicy szkolenia otrzymują również komplet drukowanych materiałów szkoleniowych oraz na życzenie – materiały te są wysyłane w wersji elektronicznej. Podczas seminarium zapraszamy jego uczestników również do dyskusji. To ważne ponieważ pozwala ona na wymianę doświadczeń. Seminaria przeprowadzane są  w kameralnym gronie zwykle ok. 10 osób. W cenie szkolenia  zawarte są również  przerwy kawowe-drobne przekąski, ciepłe i zimne napoje.Koszt udziału w seminarium: 190 zł netto od osoby *

* Dla certyfikowanych Klientów Quality Austria - Polska Sp. z o. o. cena szkolenia wynosi 95,00 zł netto / osoby .Więcej informacji dot. seminarium z rewizji normy ISO 9001 szkolenia .

To wydarzenie jest już niaktualne. Zapoznaj się jednak z naszą ofertą szkoleń z zakresu ISO 9001. W szczególności zapraszmy na ISO 9001:2015 Systemy Zarządzania Jakością. Wymagania – interpretacja normy i zastosowanieQuality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria