QualityAustria

Quality Austria Polska patronem merytorycznym Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

Quality Austria Polska patronem merytorycznym Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

Quality Austria Polska patronem merytorycznym Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

17 marca 2016 roku w Warszawie odbyła się II edycja Europejskiego Kongresu Jakości, na której przyznane oraz rozdane zostały certyfikaty JAKOŚĆ ROKU®. Europejski Kongres Jakości to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz samorządów, którzy przez cały dzień dyskutowali na tematy poświęcone w całości zagadnieniom związanym z jakością. Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało: „JAKOŚĆ. Po prostu.”

 

Certyfikaty JAKOŚĆ ROKU®, których patronem merytorycznym została nasza jednostka certyfikacyjno-szkoleniowa, to certyfikaty przyznawane przedsiębiorstwom, organizacjom oraz jednostkom naukowo badawczym, u których wysoka jakość oferowanych produktów, usług oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań była priorytetem w ich codziennych działaniach. Certyfikaty JAKOŚĆ ROKU® przyznawane są przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.

 

III Europejski Kongres Jakości zaplanowany jest na marzec 2017 roku. Zgłoszenia, zasady weryfikacji a także dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej:  www.jakoscroku.pl/

Kontakt do Sekretariatu:
tel. 32 784 74 00
 zgloszenia@jakoscroku.pl
Więcej informacji: www.jakoscroku.pl

 

Jakośc Roku 2015Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria