QualityAustria

Pierwsza agencja reklamowa w Austrii z certyfikatem zgodności ISO 9001:2015

Pierwsza agencja reklamowa w Austrii z certyfikatem zgodności ISO 9001:2015

Pierwsza agencja reklamowa w Austrii z certyfikatem zgodności ISO 9001:2015

Quality Austria przyznała Wiener Agentur AG Media certyfikat na zgodność z ISO 9001:2015. Obecnie jest to pierwsza agencja reklamowa z takim certyfikatem.

„W ramach auditu, weryfikacji poddane zostało całe przedsiębiorstwo. W celu ustalenia stopnia spełnienia międzynarodowego standardu zarządzania jakością.  Podczas naszych działań weryfikowaliśmy, między innymi postępowanie w zakresie zarządzania wiedzą, a także systematyczność zarządzania szansami i ryzykami w firmie”  

  – mówi Axel Dick, odpowiedzialny za obszary rozwoju środowiska i energii oraz public relations w Quality Austria.

 


Jakość jako czynnik sukcesu
Utworzona w roku 1994 agencjaWiener Agentur AG Media  świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu online, brandingu oraz projektowania wizualnego.

 

Certyfikacja to dla nas istotny krok, który uwidacznia nasze podejście do wysokiego poziomu jakości oraz wysyła jasny sygnał dla całego rynku. Jesteśmy dumni z faktu bycia pierwszą agencją reklamową w Austrii, posiadającą certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2015. To dla nas spora przewaga konkurencyjna

- dodaje Oswald Gstöttner, dyrektor zarządzający Wiener Agentur AG Media. 

 

Zdaniem Gstöttnera certyfikacja niesie za sobą bezpośrednią, ekonomiczną korzyść: Poprzez konsekwentne podejściezorientowane na proces, jesteśmy w stanie realizować nasze działania efektywniej.
 

 
Serdecznie gratulujemy firmie Wiener Agentur AG Media zakończonej sukcesem certyfikacji!

 

Jeśli chesz przygotować się do certyfikacji ISO 9001:2015, zapraszmy do zapoznania się z naszym artykułem: Rewizja ISO 9001:2015 - podsumowanie zmian

 Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria