QualityAustria

Nagroda 340 Club dla Quality Austria

Nagroda 340 Club dla Quality Austria

Nagroda 340 Club dla Quality Austria

Mamy przyjemność poinformować, że Quality Austria otrzymała Nagrodę 340 Club od QuEST Forum w ramach uznania za wysoki poziom zaangażowania w roku 2014r.

W 1998 roku QuEST Forum opracowało system zarządzania jakością (SZJ) TL 9000, mający na celu spełnienie wymagań jakości dla łańcucha dostaw dla globalnego przemysłu teleinformatycznego (ICT). TL 9000 oparta jest na ISO 9001 oraz ośmiu zasadach zarządzania.

QuEST Forum jest światowym stowarzyszeniem, które poprzez jego członków rozwija i wdraża praktyki jakości i działań, które łączą i doskonalą przemysł teleinformatyczny. Członkowie i inne zainteresowane strony – które wspierają inicjatywy QuEST Forum w wyjątkowy sposób – są nagradzane punktami. Ci, którzy uzyskają lub przekroczą magiczną liczbę 340 punktów są nagradzani jako członkowie tego ekskluzywnego 340 Club. 

Quality Austria została doceniona Nagrodą 340 Club za wyjątkowe uczestnictwo w działaniach QuEST Forum. Szczególnie za wsparcie przy organizowaniu pierwszej „Konferencji Najlepszych Praktyk” ("Best Practices Conference"), mającej miejsce w Wiedniu w czerwcu 2014r. Quality Austria wykazała wyjątkowe zaangażowanie w działania QuEST Forum w 2014r. i uzyskała co najmniej 340 punktów za rok kalendarzowy 2014.

Prezes Quality Austria odbiera nagrodę 340 Club

Nagrodę odebrał w imieniu Quality Austria Pan Rodolfo STECCO – reprezentant Quality Austria w Ameryce Południowej oraz oddelegowany Ekspert Techniczny w Quest Forum. Jesteśmy dumni mogąc być częścią ekskluzywnego 340 Club – razem z głównymi międzynarodowymi organizacjami z branży telekomunikacyjnej takimi jak Alcatel-Lucent, Ericsson, AT&T, Verizon, Fujitsu, Cisco, Huawei i innymi.

Wręczenie certyfikatu 340 Club dla Quality Austria Certyfikat 340 Club dla Quality Austria

 

Autor oryginalnego tekstu

Network Partner
Product Expert TL 9000
Quality Austria

 

tłumaczenie na podstawie: http://www.qualityaustria.com/index.php?id=4058&L=1Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria