QualityAustria

Aktualności

Już wkrótce w Polsce akredytowane szkolenie "Manager Bezpieczeństwa Informacji wg ISO 27001"

Już wkrótce w Polsce akredytowane szkolenie

Dzięki pogłębianiu współpracy pomiędzy Quality Austria – Polska, CIS – Certification & Information Security Services oraz Vida już w październiku odbędzie się w Polsce akredytowane szkolenie „Manager Bezpieczeństwa Informacji wg ISO 27001”.

Przypomnijmy, że CIS jest jednostką szkoleniową i certyfikacyjną specjalizującą się w bezpieczeństwie informacji. Współorganizatorem szkolenia została Vida -   dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT. Firma ta stawia na innowacyjne rozwiązania, bezpieczną i lekką technologię sprawdzającą się w różnych środowiskach. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie: www.vida.pl

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji w danej organizacji, a także do kadry zarządzającej, której zależy na bezpieczeństwie firmy. Każda firma przetwarza i przechowuje informacje, które mają dla niej  realną biznesową wartość, a które mogą być podatne na różne zagrożenia. Doniesienia prasowe na temat ataków hackerskich pokazują, że liczba zagrożeń wzrasta, a sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Jest to spowodowane zwiększaniem się liczby urządzeń podatnych na sieciowe zagrożenia przy jednoczesnej niewydolności systemów wykrywania wirusów oraz, niestety, coraz większej przebiegłości i skuteczności tych, którzy są zainteresowani kradzieżą, fałszowaniem, czy niszczeniem informacji.

Jakość i użyteczność szkolenia „Manager Bezpieczeństwa Informacji wg ISO 27001” zapewnia jego uczestnikom 17 lat doświadczenia jednostek macierzystych Quality Austria i CIS GbmH na rynku światowym, międzynarodowe powiązania z organizacjami takimi, jak: EOQ, IQNet, aktywne uczestnictwo w opracowywaniu norm oraz posiadane akredytacje: BMWFW, APMG. Akredytacja oznacza, że szkolenie musi być prowadzone tak samo i na takim samym wysokim poziomie jakości na całym świecie. Różni się tylko ceną dostosowaną do rynku każdego kraju. Po zakończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymają̨ akredytowany certyfikat Information Security Manager i nieakredytowany certyfikat Chief Security Officer. Na całym świecie wydawane są identyczne certyfikaty akredytowane potwierdzające udział w szkoleniu i zdanie egzaminu. To zwiększa ich globalną wartość.

Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej o szkoleniu, poniżej znajduje się link do strony z jego opisem:

http://www.qualityaustria.com.pl/szkolenie/manager-bezpieczenstwa-informacji-wg-iso-27001-szkolenie-akredytowane/

 

 

 Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria