QualityAustria

ISO 9001:2015 doskonalenie

ISO 9001:2015 doskonalenie

ISO 9001:2015 doskonalenie

To już kolejne spotkanie naszych audytorów i ekspertów. Proces doskonalenia jest na stałe wpisany w naszą działalność. Tym razem po trzech dniach zmagań i gorących dyskusji w obszarze nowelizacji normy ISO 9001, mamy coraz większą świadomość trudności procesu transformacji systemów zarządzania. W związku ze zbliżającym się wrześniowym terminem publikacji normy ISO 9001:2015, „konstytuuje” się coraz więcej informacji w zakresie samej normy jak i zasad certyfikacji. 

Quality Austria dzięki aktywnemu uczestnictwu w światowych organizacjach normalizacyjnych jest jedną z pierwszych jednostek posiadajacych informacje o zmieniających się wymaganiach w standardach. W połączeniu z naszym silnym zaangażowaniem i pracą zespołową, możemy realizować podejście partnerskie wobec organizacji z nami współpracujących jak i przyszłych Klientów.

Od dłuższego czasu realizujemy z sukcesem spotkania informacyjne dla organizacji, które poruszają zagadnienie nowelizacji normy ISO 9001. W miesiącu kwietniu uruchamiamy nową usługę stanowiącą ogromne wsparcie w transformacji systemu zarządzania jakością – „Delta audit”. W wyniku raportu z tego działania organizacja będzie posiadała wiedzę pozwalająca odpowiedzieć na pytanie: „Kiedy i jak podejść do transformacji mojego systemu zarządzania jakością w odniesieniu do nowej normy ISO 9001”.

 

 

 

         Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria