QualityAustria

III Europejski Kongres Jakości z patronatem merytorycznym Quality Austria-Polska.

III Europejski Kongres Jakości z patronatem merytorycznym Quality Austria-Polska.

III Europejski Kongres Jakości z patronatem merytorycznym Quality Austria-Polska.

 

W czym tkwi tajemnica sukcesu firm, jak zainspirować do dalszego działania, w jaki sposób zarządzać ryzykiem oraz skutecznie zadbać o jakość swojego życia - to zagadnienia, które będą poruszane podczas III Europejskiego Kongresu Jakości.

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Qualitas, która od 12 lat zajmuje się wspieraniem idei jakości oraz dobrych praktyk biznesowych. Wydarzenie jest ukoronowaniem realizowanego przez Fundację największego w Polsce projektu promującego jakość - Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. Przyznawany jest on firmom, organizacjom, instytucjom naukowo-badawczym, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość.

 

Europejski Kongres Jakości po raz kolejny zintegruje przedstawicieli środowiska biznesowego  i naukowego z całej Polski. Podczas konferencji Dr. Franz Peter Walder z centrali Quality Austria opowie o tym jak rozwijać organizacje i dążyć do Business Excellance wykorzystując systemy zarządzania.

 

Prelekcji udzieli również Michał Kubista, Dyrektor ds. Rozwoju i Certyfikacji, Quality Austria-Polska, który opowie o bezpieczeństwie organizacji, ryzykach i sposobach zabezpieczenia się.

 

Wydarzenie będzie okazją do poruszenia tematów związanych z kreowaniem kultury jakości  w organizacji, dbaniem o jakość życiowego kapitału oraz nowościami i trendami w tym obszarze. Po części merytorycznej Laureaci Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® otrzymają statuetki oraz certyfikaty.

 

Po raz pierwszy Kongres odbędzie się w Katowicach - mieście, które doskonale wpisuje się w ideę nowej jakości, doskonalenia i rozwoju.   Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Katowice, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, European Organization for Quality, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Polski Komitet Normalizacyjny, Pracodawcy RP, Instytut Badawczy Opakowań - COBRO oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

 

III Europejski Kongres Jakości pod hasłem „Jakość w praktyce” odbędzie się 28 marca br. w Hotelu Monopol w Katowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły oraz zapisy:
http://jakoscroku.pl/kongres-jakosci/

 

 Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria