QualityAustria

Certyfikat qualityaustria dla Zespołu Opieki Zrowotnej w Świętochłowicach

Certyfikat qualityaustria dla Zespołu Opieki Zrowotnej w Świętochłowicach

Certyfikat qualityaustria dla Zespołu Opieki Zrowotnej w Świętochłowicach

W dniu 27 lutego 2015r. w Centrum Kultury Śląskiej "Zgoda" odbyła się uroczystość wręczenia zarządowi Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach certyfikatu qualityaustria potwierdzającego zgodność Systemu Zarządzania Jakoścą z wymaganiami ISO 9001.

- To dla mnie wielki zaszczyt że mogę odebrać ten certyfikat który jest świadectwem naszej zawodowej dojrzałości. To nie kolejne rozporządzenie wydane przez zarząd, ale efekt pracy nas wszystkich. Podjęte przez nas kroki przyniosły efekt na którym zależało nam najbardziej – poprawę jakości obsługi i bezpieczeństwa pacjentów - mówił Dariusz Skłodowski, prezes ZOZ.

W uroczystości wzięli udział m.in.: przedstawiciele ZOZ w Świętochłowicach - Prezes ZOZ Dariusz Skłodowski, zarząd i pracownicy szpitala, przedstawiciele qualityaustria: Prezes Zarządu  Mirosław Bienioszek oraz Auditor wiodący Małgorzata Grabińska, Poseł IV i V kadencji na Sejm RP Danuta Pietraszewska, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Aleksandra Skowronek, przedstawiciele władz miejskich oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości:

     

     

     

 

Źródło: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3768087,swietochlowicki-szpital-z-certyfikatem-zgodnosci-systemu-zarzadzania-jakosci-iso-9001-foto,id,t.html


 Quality Austria - Polska Sp. z o.o.

Quality Austria